Июл 19
Они предавали Родину
Прошло 20 лет со времени « унезалежнення» РФ / РСФСР от СССР и Украины от УССР и СССР. Народные ( !) депутаты УССР – члены КПУ-КПСС ( !!) голосовали ЗА
Пришло время вспомнить их имена. Их ждёт… НАГРАДА: политическая «власовская ленточка»…
Прошло 20 лет со времени « унезалежнення» РФ/РСФСР от СССР и Украины от УССР и СССР. Народные (!) депутаты УССР – члены КПУ-КПСС (!!) голосовали ЗА
Пришло время вспомнить их имена. Их ждёт… НАГРАДА: политическая « власовская ленточка».
***
« Список 83»
народных депутатов Верховной Рады Украинской Советской Социалистической Республики 12-го созыва, членов КПСС, которые 11 июля 1990 года проголосовали « ПРОТИВ» названия « Декларация о государственном суверенитете Украинской Советской Социалистической Республики» и через несколько минут проголосовали « ЗА» название « Декларация о государственном суверенитете Украины».
ФИО | Город или область | Избирательный округ | № | Місце роботи та посада |
Андрияка, Александр Александрович | Киевская область | Ирпенский избирательный округ | № 212 | 1988 Перший секретар Ірпіньського РК КПУ., 1990 Голова Ірпінської міської Ради народних депутатів, голова виконкому. |
Байрака, Михаил Николаевич | Днепропетровская область | Дзержинский избирательный округ | № 089 | заступник генерального директора з економічних питань металургійного комбінату «Криворіжсталь» ім. В.І. Леніна. |
Баталов, Валерий Гаязович | Ровненская область | Здолбуновский избирательный округ | № 338 | член бюро Остроз. РК КПУ; депутат районної Ради. Редактор газети «Зоря комунізму» |
Белый, Василий Павлович | Ровненская область | Дубновский избирательный округ | № 334 | Голова Дубнівської міської Ради, делегат XXVII з’їзду КПУ; |
Богатырёва, Раиса Васильевна | Донецкая область | Краматорский избирательный округ | № 127 | заст. головного лікаря Краматорської міської лікарні, член оргкомітету по створенню СПУ; депутат районної Ради. |
Бойко, Богдан Фёдорович | Тернопольская область | Подволоческий избирательный округ | № 361 | Перший Заст. голови виконкому Тернопільської обласної Ради. |
Бондарчук, Андрей Иванович | Волынская область | Гороховский избирательный округ | № 044 | Власний кореспондент газети «Голос України» по Волинській обл. |
Валеня, Иван Юрьевич | Харьков | Комсомольський избирательный округ | № 372 | завідуючий науково-дослідним відділом Харківського авіаційного інституту. |
Васильев, Василий Иванович | Донецкая область | Красноармейский городской избирательный округ | № 129 | Гірничий робітник очисного вибою шахти ім.Стаханова ВО «Красноармійськвугілля».
голова страйкового комітету шахти. |
Васильева, Галина Ивановна | Киевская область | Белоцерковский городской избирательный округ | № 208 | Заст. голови виконкому Білоцерківської міської Ради. |
Виноградский, Максим Павлович | Николаев | Ленинский избирательный округ | № 282 | Начальник відділу внутрішніх справ виконкому Ленінської районної Ради народних депутатів м.Миколаїв. член РК КПУ ; депутат районної Ради. |
Герц, Иван Иванович | Закарпатская область | Перечинский избирательный округ | № 173 | голова правління орендної асоціації «Закарпатліс». |
Гусев, Виктор Иванович | Донецкая область | Кировский избирательный округ | № 113 | Директор середньої школи N 92 м.Донецька. депутат міської Ради. |
Дашивец, Григорий Арсентьевич | Донецкая область | Словянский избирательный округ | № 152 | Головний зоотехнік, голова правління колгоспу ім. XXII з’їзду КПРС, |
Дзюба, Николай Григорьевич | Киев | Оболонский избирательный округ | № 011 | ? Водій АТП 13070 м. Київ. |
Дорошенко, Иван Кириллович | Донецкая область | Будённовский избирательный округ | № 109 | Робітник по ремонту гірничих виробок шахти «Мушкетівська» ВО «Донецьквугілля», член парткому шахти, голова методради політпросвіти. |
Драч, Иван Фёдорович | Львовская область | Артёмовский избирательный округ | № 259 | Перший секретар правління Київської письменницької організації. Голова ради товариства «Україна». |
Дубров, Леонид Васильевич | Днепропетровская область | Днепровский избирательный округ | № 085 | Перший секретар Дніпродзержинського МК КПУ. |
Эйсмонт, Владимир Ефимович | Киевская область | Белоцерковский избирательный округ | № 216 | Генеральний директор Білоцерківського агропромислового комбінату «Рось». |
Иваничук, Роман Иванович | Львовская область | Дрогобычский избирательный округ | № 265 | ст. редактор журналу «Дзвін» («Жовтень»). |
Игнатенко, Владимир Владимирович | Кировоградская область | Гайворонский избирательный округ | № 231 | Директор Перегонівського цукрокомбінату Голованівського р-ону, нині Агропромислова фірма «Ятрань».депутат Сільської Ради. |
Истратенко, Николай Васильевич | Днепропетровская область | Заводской избирательный округ | № 086 | бригадир, рейкобалковий цех Дніпровського металургійного комбінату ім. Дзержинського. |
Капштик, Иван Маркович | Киевская область | Броварский избирательный округ | № 210 | Директор Київської птахофабрики. |
Карпенко, Виталий Опанасович | Киев | Приречный избирательный округ | № 014 | 1979 Відповідальний секретар журналу «Комуніст України».
1980 Інструктор сектору газет і журналів ЦК КПУ. 1985 Редактор газети «Вечірній Київ». |
Кельман, Дмитрий Иванович | Закарпатская область | Мукачевский избирательный округ | № 172 | Голова агроторгового підприємства-колгоспу імені Леніна Мукачівського району, |
Кислый, Павел Степанович | Киев | Промышленный избирательный округ | № 015 | Заст. директора Інституту надтвердих матеріалів АН УРСР м. Київ. |
Кинах, Анатолий Кириллович | Николаевська область | Корабельный избирательный округ | № 284 | начальник виробничо-диспетчерського відділу суднобудівного заводу «Океан», м.Миколаїв |
Коваленко, Николай Митрофанович | Киевская область | Баришевский избирательный округ | № 215 | Перший секретар Баришівського РК КПУ., член ОК КПУ; депутат районної Ради |
Ковинько, Анатолий Иванович | Полтавская область | Хорольский избирательный округ | № 331 | Другий секретар Полтавського обкому КПУ; делегат з’їздів КПУ; депутат ВР УРСР та обласної Ради. |
Колесник, Сергей Виталиевич | Донецкая область | Торезский избирательный округ | № 143 | Прохідник підземний, шахта «Червона Зірка», м.Торез |
Корж, Анатолий Владимирович | Днепропетровская область | Бабушкинский избирательный округ | № 076 | Конструктор, майстер, ст. інженер, токар-карусельник Дніпропетровського заводу важких пресів. |
Корнеев, Альберт Васильевич | Донецкая область | Ворошиловский избирательный округ | № 110 | Доцент кафедри філософії Донецького політехнічного інституту. |
Костюк, Александр Власович | Ровненская область | Дубровицкий избирательный округ | № 337 | завідуючий травматологічним відділенням Дубровицької центральної районної лікарні. |
Котик, Богдан Дмитриевич | Львов | Радянский избирательный округ | № 262 | Голова виконкому Львів, міськ. ради. |
Лебедик, Пётр Васильевич | Херсонская область | Новокаховский избирательный округ | № 396 | Токар Каховського заводу електрозварювального устаткування., член Херсонського обкому КПУ. |
Лобенко, Анатолий Александрович | Одесса | Черноморский избирательный округ | № 302 | Головний лікар Чорноморської центральної клінічної лікарні на водному транспорті, член парткому Чорноморського морського пароплавства; депутат міської Ради. |
Мазур, Юлий Маркович | Одесса | Илличёвский избирательный округ | № 295 | 1982 Редактор Одеської обласної газети «Знамя коммунизма». |
Мартынчук, Василий Иосифович | Киевская область | Фастовский избирательный округ | № 214 | 1972 Голова колгоспу імені П.М.Буйка; депутат районної Ради. |
Маслюк, Геннадий Евгеньевич | Донецкая область | Петровский избирательный округ | № 115 | 1982 Електрослюсар підземний, гірничий майстер шахти ім. Челюскінців ВО «Донецьквугілля».секретар парторганізації дільниці, член МК КПУ. |
Мельник, Николай Евтихиевич | Винницкая область | Тульчинский избирательный округ | № 037 | Голова колгоспу імені Леніна с. Липівка, Томашпільського району. член РК та ОК КПУ; депутат сільської, районної та обласної Рад. |
Михайлюк, Василий Петрович | Киевская область | Васильковский избирательный округ | № 211 | Перший секретар Васильківського МК КПУ. Завідуючий відділом соціального забезпечення виконкому Васильківської міської Ради. депутат міської Ради. |
Мокин, Борис Иванович | Винницкая область | Ленинский избирательный округ | № 023 | Ректор Вінницького філіалу Київського політехнічного інституту |
Мороз, Александр Владимирович | Николаев | Заводской избирательный округ | № 283 | Начальник юридичного бюро Миколаївського заводу «Кристал» |
Мороз, Александр Александрович | Киевская область | Таращанский избирательный округ | № 224 | Зав. відділом сільського господарства Київського ОК КПУ.
СПУ, засновник та голова партії; депутат обласної Ради. |
Московка, Владимир Николаевич | Харьков | Ленинский избирательный округ | № 365 | начальник цеху, інженер по інструменту Харківського дослідно-експериментального заводу «Індекс». |
Науменко, Николай Викторович | Хмельницкая область | Центральный избирательный округ | № 404 | Ст. викладач військової психології та педагогіки Хмельницького вищого командного артилерийського училища ім. Маршала артилерії Яковлева. |
Негода, Владимир Фёдорович | Днепропетровская область | Марганецкий избирательный округ | № 095 | Директор заводу «Кварцит» м. Орджонікідзе |
Нечипоренко, Александр Лаврович | Киевская область | Киево-Святошинский избирательный округ | № 220 | Адвокат Київської міської колегії адвокатів. Віце-прензидент Спілки адвокатів України. |
Николаенко, Иван Андреевич | Киевская область | Мироновский избирательный округ | № 222 | 1985 Перший секретар Миронівського РК КПУ. |
Павленко, Феликс Емельянович | Кировоградская область | Александрийский городской избирательный округ | № 228 | 1989 Генеральний директор науково-виробничого об’єднання «Олександрійський електромеханічний завод». |
Панченко, Владимир Евгеньевич | Кировоградская область | Ленинский избирательный округ | № 225 | 1985 Відповідальний секретар обласної організації Спілки письменників України.; депутат обласної Ради; член Спілки письменників СРСР. |
Филипчук, Владимир Мефодиевич | Ровно | Октябрьский избирательный округ | № 333 | 1985 Ст. викладач, доцент Українського інституту інженерів водного господарства м. Рівне. |
Пирог, Любомир Антонович | Ивано-Франковская область | Рогатинский избирательный округ | № 203 | 1973 Керівник відділення терапевтичної нефрології, заст. директора з наукової роботи Київського науково-дослідного інституту урології та нефрології. |
Пивень, Николай Иванович | Донецкая область | Макеевский-Радянский избирательный округ | № 132 | 1980 Голова колгоспу ім.118 загиблих комунарів Шахтарського р-ну, Донецької обл. депутат обласної Ради. |
Подьяблонский, Михаил Иванович | Донецкая область | Мариупольский-Ильичёвский избирательный округ | № 136 | Заступник голови профкому металургійного комбінату ім.Ілліча |
Пискун, Александр Ильич | Сумы | Заречный избирательный округ | № 342 | заступник завідуючого кафедрою історії, секретар парторганізації кафедри суспільних наук Сумського філіалу Харківського політехнічного інституту. |
Плющ, Иван Степанович | Киевская область | Макаровский избирательный округ | № 221 | 1984 перший заступник голови виконкому Київської обласної Ради., 1990 Голова Київської обласної Ради. |
Поличко, Андрей Васильевич | Закарпатская область | Виноградовский избирательный округ | № 170 | 1990 Голова Виноградівської районної Ради народних депутатів, голова виконкому. |
Правденко, Сергей Макарович | Днепропетровская область | Самарский избирательный округ | № 083 | 1983 Газета «Радянська Україна». 1990 Головний редактор газети ВР України «Голос України». |
Пулинец, Павел Николаевич | Херсонская область | Белозёрский избирательный округ | № 397 | 1982 Розмелювач, сушильник, вантажник, секретар комітету ЛКСМУ фабрики фільтруючих паперів м. Цюрупинськ., 1989 Голова Херсонського військово-патріотичного центру «Інтернаціоналіст». |
Пушик, Степан Григорьевич | Ивано-Франковская область | Коломыйский избирательный округ | № 199 | 1987 Керівник літературної студії Івано-Франківського педінституту. |
Романюк, Василий Сергеевич | Хмельницкая область | Ярмолинецкий избирательный округ | № 415 | ВПШ при ЦК КПУ, Перший секретар Ярмолинецького РК КПУ; голова Ярмолинецької районної ради народних депутатів, голова виконкому. |
Рябченко, Николай Андреевич | Днепропетровская область | Довгинцевский избирательный округ | № 090 | Директор Криворізького цементно — гірничого комбінату., член бюро РК, пропагандист; депутат міської Ради; |
Савчук, Анатолий Яковлевич | Винницкая область | Шаргородский избирательный округ | № 038 | директор Гніванського з-ду «Спецзалізобетон» Тиврівського району, Вінницької обл. |
Семенец, Сергей Владимирович |
Поделиться в соц. сетях
Отзывов нет Без рубрики